Linna kõige kõvema erikohviga kohvik

Plantariumi esinduspoest leiad sa vinge taimepoe, aga mitte ainult, kesk lummavat rohelust peidab end ka eriline kohvik. Meie menüüst leiad Brasiiliast pärit erikohvi (Bricki röstikojast), sest kvaliteet ning lugupidav suhtumine loodusesse ja inimestesse on meie jaoks olulised. Jah, see on kohvigurmaanide lemmikkoht!

Erikohv tähendab:
• teadlikult valitud kohvisorte
• kohvi teekonna läbipaistvust
• inimeste ja keskkonna hoidmist
• loomulikult eriliselt meeldivat kohvi

Kohvid on siin ekstra särtsakad – kõik valmistatakse vaikimisi topelt espressoga (kui sa just ei soovi teisiti).

Nautlejatele pakume veel Murimäe veini, Pühaste pruulikoja ja Aparaaditehase õlut ning vahvate üleadsete Peninuki džinn & toonikut. Menüüst ei puudu ka aromaatsed Chado teed. Pisematele külastajatele on valikus ökolimonaadid ja erinevad jäätised.

Maitsvad küpsetised

Pikalt oligi meie kohvikul vaid joogimenüü, aga plantariumlased on unistajad ja unistustel on kombeks täituda. Peagi leidsime endale mõttekaaslased Gastronomistist, keda hellitavalt kutsume kokapoisteks. Nende ahjust jõuavad Plantariumi kohvikusse maitsvad pirukad, küpsised ja vahel ka koogid.

Õdus olemine

Usume detailide olulisusse – tule ja koge seda isiklikult. Käsitööna on valminud kohvitassid, millest oma jooke serveerime. Kohvikut kaunistab omanäoline taaskasutatud mööbel ning loomulikult vallutab kõigi südame meie rohelusest pakatav taimedžungel.

Üritused

Kohvikus saab korraldada väiksemaid üritusi ja tulla suurema seltskonnaga. Rendihind sõltub kellaajast ja ürituse suurusest, aga väiksemate eraürituste puhul on see 60 eurot tund (kui meie pood saab samal ajal avatud olla). Viime läbi ka erinevaid töötubasid (taimepurkide valmistamise töötuba, jõuluperioodil erinevate pärgade ning kaunistuste valmistamise tööttoad jne). Suuremate ürituste organiseerimiseks meie oaasis võta meiega ühendust ning pane oma ideed ja mõtted meie poole teele.

VÕTA ÜHENDUST: