Linna kõige kõvema erikohviga kohvik

Plantariumi esinduspoest leiad sa vinge taimepoe, aga mitte ainult, kesk lummavat rohelust peidab end ka eriline kohvik. Meie menüüst leiad Brasiiliast pärit erikohvi (Bricki röstikojast), sest kvaliteet ning lugupidav suhtumine loodusesse ja inimestesse on meie jaoks olulised. Jah, see on kohvigurmaanide lemmikkoht!

Erikohv tähendab:
• teadlikult valitud kohvisorte
• kohvi teekonna läbipaistvust
• inimeste ja keskkonna hoidmist
• loomulikult eriliselt meeldivat kohvi

Kohvid on siin ekstra särtsakad – kõik valmistatakse vaikimisi topelt espressoga (kui sa just ei soovi teisiti).

Nautlejatele pakume veel Murimäe veini, Pühaste ning Andersoni pruulikoja ja Aparaaditehase õllesid. Menüüst ei puudu ka aromaatsed Chado teed. Pisematele külastajatele on valikus ökolimonaadid ja erinevad jäätised.

Maitsvad küpsetised

Pikalt oligi meie kohvikul vaid joogimenüü, aga plantariumlased on unistajad ja unistustel on kombeks täituda. Peagi leidsime endale mõttekaaslased Torditoimetusest. Nende ahjust jõuavad Plantariumi kohvikusse maitsvad saiakesed. Valikus on nii soolaseid kui ka magusaid. Usu, Torditoimetuse tuuletaskud on legendaarsed, midagi mida kindlasti peab proovima!

Õdus olemine

Usume detailide olulisusse – tule ja koge seda isiklikult. Käsitööna on valminud kohvitassid, millest oma jooke serveerime. Kohvikut kaunistab omanäoline taaskasutatud mööbel ning loomulikult vallutab kõigi südame meie rohelusest pakatav taimedžungel, mis viib korraks argimaailmast välja.

VÕTA ÜHENDUST: