Kes me oleme?

plantariumlased

Plantariumist leiad mõnusa valiku toa-ja õuetaimi ning teisigi taimedega seonduvaid tooteid, millega muuta end ümbritsev keskkond õdusaks ja elujaatavaks kohaks.

Meil on e-pood siin, esinduspood-kohvik Tartus Filosoofi 3 ning taimepood Tartu Kaubamajas (Riia 1).

Plantariumi külastajad hindavad meie taimede värskust, valikut ja kvaliteeti ning mõnusat taimepoodi, mis säästab aega ja energiat ning annab mõnusa laengu aiatoimetusteks.

Väärtustame Eesti aiandusettevõtete püüdlusi pakkuda kvaliteetset hooajalist toodangut, nii leiab meie kevad-suvisest valikust ka kohalike aiandite ja puukoolide toodangut. Kui oled aiandustootja ning huvitud oma toodete müümisest meie esinduses, kirjuta info@plantarium.ee.

Kuula ka podcast’i, kus Plantariumi asutaja Kaisa räägib:
– Kuidas sai Jardini Aianduskeskusest Plantarium by Jardin
– Mis on Plantariumi väärtused ja tulevikuvisioon

Kust me tuleme?

Plantarium kasvas välja pika ajalooga pere-ettevõttest Jardin, mille hoolitseva tiiva all arenes ja võitis kohalike südame väike aga armas Jardini Aianduskeskus Õssu külas, Kambja vallas Tartumaal. Ühel hetkel aga jõudis aina kindlamini meile kohale, et kui tahame saada milleski eriti heaks ja tugevaks, peame sellele eraldi rõhku pöörama. Meie tugevus on taimed ning teadmised, kuidas nendega toimetada. Just taimede rikkalik ja elust pakatav maailm on see, mis meid kannustab selles valdkonnas tegutsema. Nii tegimegi Plantariumi, et pakkuda teile võimalust olla osa sellest võrratult põnevast taimemaailmast.