Kes me oleme?

plantariumlased

Plantariumist leiad mõnusa valiku toa-ja õuetaimi ning teisigi taimedega seonduvaid tooteid, millega muuta end ümbritsev keskkond õdusaks ja elujaatavaks kohaks.

Meil on e-pood siin, esinduspood-kohvik Tartus Filosoofi 3 ning taimepood Tartu Kaubamajas (Riia 1). Lisaks saab meie tooteid kätte Jardini lillepoodidesse tellides.

Plantariumi külastajad hindavad meie taimede värskust, valikut ja kvaliteeti ning mõnusat taimepoodi, mis säästab aega ja energiat ning annab mõnusa laengu aiatoimetusteks.

Väärtustame Eesti aiandusettevõtete püüdlusi pakkuda kvaliteetset hooajalist toodangut, nii leiab meie kevad-suvisest valikust ka kohalike aiandite ja puukoolide toodangut. Kui oled aiandustootja ning huvitud oma toodete müümisest meie esinduses, kirjuta info@plantarium.ee.

Kuula ka podcast’i, kus Plantariumi asutaja Kaisa räägib:
– Kuidas sai Jardini Aianduskeskusest Plantarium by Jardin
– Mis on Plantariumi väärtused ja tulevikuvisioon

Värskendav valik

Värskendav valik

Tagame selle mõnusa valiku otse kasvataja kasvuhoonest ehk tooted on tõesti värsked, boonusena minimeerime nii ületootmist
Meil on kogemused ja jagame neid

Meil on kogemused ja jagame neid

Nii meie e-poe klienditoes, müügikohas kohapeal kui ka järelteenusena annavad head nõu aiandusspetsialistid
Kättesaadav üle Eesti

Kättesaadav üle Eesti

Meie e-poe toodetele saate järgi tulla Plantariumi müügikohta, Jardini lillepoodidesse ning paljusid tooteid saab kätte ka kulleriga

Plantariumi missioon on muuta elu rikkamaks. Olgu selleks lopsakas taluaed, ilmekas terrass, elujaatav töökeskkond või hoopiski mõnusalt minimalistlik havisaba sinu kodus. Meil on Plantariumis taimed ning kõik, mida nad vajavad.

Kaisa Moora - Plantariumi asutaja

Kust me tuleme?

Plantarium kasvas välja pika ajalooga pere-ettevõttest Jardin, mille hoolitseva tiiva all arenes ja võitis kohalike südame väike aga armas Jardini Aianduskeskus Õssu külas, Kambja vallas Tartumaal. Ühel hetkel aga jõudis aina kindlamini meile kohale, et kui tahame saada milleski eriti heaks ja tugevaks, peame sellele eraldi rõhku pöörama. Meie tugevus on taimed ning teadmised, kuidas nendega toimetada. Just taimede rikkalik ja elust pakatav maailm on see, mis meid kannustab selles valdkonnas tegutsema. Nii tegimegi Plantariumi, et pakkuda teile võimalust olla osa sellest võrratult põnevast taimemaailmast.