Kes me oleme?

Plantariumist leiad mõnusa valiku toa-ja õuetaimi ning teisigi tooteid, millega muuta end ümbritsev keskkond õdusaks ja elujaatavaks kohaks.

Meil on see e-pood siin, kuid ka müügikoht Tartu külje all Õssus, mis toimib ühtlasi e-poe toodete väljastuskohana. Lisaks saab meie tooteid kätte Jardini lillepoodidesse tellides.

Plantariumi külastajad hindavad meie taimede värskust, valikut ja kvaliteeti ning mõnusat ostukeskkonda, mis säästab aega ja energiat ning annab mõnusa laengu aiatoimetusteks.

Plantarium on pere-ettevõte ning panustab iga päev sellesse, et ostukeskkond oleks mõnus koht kogu perele. Kui meid lastega külastad, otsi kindlasti üles meie mänguväljak hiiglasliku liivakastiga. Pakume ka kohvi ja värskendavaid snäkke.

Kuula ka Äripäeva podcast’i, kus räägime Plantariumi e-poest lähemalt.

Värskendav valik

Värskendav valik

Tagame selle mõnusa valiku otse kasvataja kasvuhoonest ehk tooted on tõesti värsked, boonusena minimeerime nii ületootmist
Meil on kogemused ja jagame neid

Meil on kogemused ja jagame neid

Nii meie e-poe klienditoes, müügikohas kohapeal kui ka järelteenusena annavad head nõu aiandusspetsialistid
Kättesaadav üle Eesti

Kättesaadav üle Eesti

Meie e-poe toodetele saate järgi tulla Plantariumi müügikohta, Jardini lillepoodidesse ning paljusid tooteid saab kätte ka kulleriga

Plantariumi missioon on muuta elu rikkamaks

Kaisa Moora - Plantariumi asutaja

Kust me tuleme?

Plantarium kasvas välja pika ajalooga pere-ettevõttest Jardin, mille hoolitseva tiiva all arenes ja võitis kohalike südame väike aga armas Jardini Aianduskeskus Õssu külas, Kambja vallas Tartumaal. Ühel hetkel aga jõudis aina kindlamini meile kohale, et kui tahame saada milleski eriti heaks ja tugevaks, peame sellele eraldi rõhku pöörama. Meie tugevus on taimed ning teadmised, kuidas nendega toimetada. Just taimede rikkalik ja elust pakatav maailm on see, mis meid kannustab selles valdkonnas tegutsema. Nii tegimegi Plantariumi, et pakkuda teile võimalust olla osa sellest võrratult põnevast taimemaailmast.