Kes me oleme?

Plantariumist leiad mõnusa valiku taimi ning teisi tooteid, millega muuta end ümbritsev keskkond õdusaks ja elujaatavaks kohaks.

Meil on see e-pood siin, kuid ka müügikoht Tartu külje all Õssus, mis toimib ühtlasi toodete väljastuskohana. Lisaks saab meie tooteid kätte Jardini lillepoodidesse tellides.

Kuula Äripäeva podcast’i, kus räägime Plantariumist lähemalt.

Värskendav valik

Värskendav valik

Tagame selle mõnusa valiku otse kasvataja kasvuhoonest ehk tooted on tõesti värsked, boonusena minimeerime nii ületootmist
Meil on kogemused ja jagame neid

Meil on kogemused ja jagame neid

Nii meie e-poe klienditoes, müügikohas kohapeal kui ka järelteenusena annavad head nõu aiandusspetsialistid
Kättesaadav üle Eesti

Kättesaadav üle Eesti

Meie e-poe toodetele saate järgi tulla Plantariumi müügikohta, Jardini lillepoodidesse ning paljusid tooteid saab kätte ka kulleriga

Missioon

Oleme kasvupinnas ägedatele rohelistele lahendustele – muudame elu rikkamaks.

Kaisa Moora

Kust me tuleme?

Plantarium kasvas välja pika ajalooga pere-ettevõttest Jardin, mille hoolitseva tiiva all arenes ja võitis kohalike südame väike aga armas Jardini Aianduskeskus Õssu külas, Kambja vallas Tartumaal. Ühel hetkel aga jõudis aina kindlamini meile kohale, et kui tahame saada milleski eriti heaks ja tugevaks, peame sellele eraldi rõhku pöörama. Meie tugevus on taimed ning teadmised, kuidas nendega toimetada. Just taimede rikkalik ja elust pakatav maailm on see, mis meid kannustab selles valdkonnas tegutsema. Nii tegimegi Plantariumi, et pakkuda teile võimalust olla osa sellest võrratult põnevast taimemaailmast.