Sisehaljastuse teostus igal skaalal

Meil on hea meel, et olete võtnud südameasjaks oma koju või kontorisse pisut rohelust tuua. Inspiratsiooniks soovitame tutvuda järgmise artikliga, kus anname nõu, millest alustada sisehaljastuse planeerimisel. Kui olete oma nägemuses juba aga kindel, siis tutvuge valikuga e-poes ja tellige endale meelepärased taimed siitkaudu.

Sisehaljastus võib koosneda üksikutest efektsetest taimedest ja ümbrispottidest, kuid see võib olla ka põhjalikult läbimõeldud projekt, milles on väga lai valik taimi ja sisustuselemente. Mõlemal juhul aitame hea meelega leida sobivaimad lahendused.

Täiendavalt pakub Plantarium taimede ja tarvikute kohale toimetamist sihtpunkti, lisaks ka istutusteenust, mille käigus istutame taimed ilusasse ümbrispotti ja paigutame sobivasse kasvukohta.

Juhul kui soovite konsultatsiooni või hinnapakkumist, kirjutage allpool olevasse kontaktivormi.

Taimede asjatundlik hooldamine tagab sisehaljastuse värskuse pikaks ajaks

Kuna sisehaljastus on arvestatav investeering, mille tasuvuse mõõdupuuks on elujõuliste taimedega rikastatud keskkond, tuleb tagada neile elusolenditele asjakohane ja järjepidev hoolitsus. Taimede hooldamine on usinale rohenäpule meelepärane ja loomulik tegevus. Kui aga enda rõhuasetused on teised, kipuvad taimed meenuma sageli alles siis, kui nad on oma elujõudu kaotamas. Selleks, et loodud sisehaljastus saaks olla värske ja lopsakas, pakume mitmeid järelteenuseid (hetkel Tartus ja Tallinnas).

ÜHEKORDNE TURGUTUS TAIMEDELE

Kui olete juba kontorisse hulga taimi kogunud, kuid näete, et need kipuvad ajas pisut kahvatuma või longu vajuma, siis pakume neile turgutust. Mida me teeme? Sageli tähendab see mõningate taimede ümber istutamist, väetamist, kärpimist või hoopiski asukoha vahetust. Lisaks kõigele anname ka head nõu, kuidas neid edaspidi hooldada.

Taimede turgutuse maksumus algab 120 eur + KM, kuid lõplik hind sõltub taimede arvust ning tööde iseloomust (kui on vaja ümber istutada, on vajalik hankida mõned lisatarvikud) ning mahust, mille kalkuleerime koostöös kliendiga.

REGULAARNE TAIMEDE HOOLDAMINE

Sõltumata sellest, kas olete taimed ostnud meilt või mujalt, pakume lahendust, kus meie aednik hooldab teie taimi 1-2 korda nädalas. Taimede hooldamise käigus puhastatakse taimed vanadest lehtedest, kastetakse ja aeg-ajalt ka väetatakse. Meie taimehooldaja annab õigel ajal märku, kui mõni taim vajaks ümber istutamist ja kärbib sobival moel, et tagada esinduslik väljanägemine. Plantariumi aednikult saate ka ise nõu küsida uute sobilike taimede osas, mida teie keskkonda lisada.

Regulaarse taimehoolduse korral kaardistame ühiselt taimede hulga ja seisukorra (mõningates olukordades on mõistlik hooldusele eelnevalt pakkuda taimedele turgutust) ning lepime kokku taimede regulaarses hoolduses ning kuutasus.

VÕTA ÜHENDUST:

Sobiva pakkumise saamiseks kirjuta kaisa@plantarium.ee või täida allolev vorm.