Taimepood, aga mitte ainult

Plantariumi külastajad hindavad meie taimede värskust, valikut ja kvaliteeti ning mõnusat keskkonda, mis annab hea laengu aiatoimetusteks. Ühendame taimehuvilist kogukonda, kes väärtustab koostegemist ning keskkonnahoidlikku mõtteviisi.

Foto: Fotomorgaana

Hindame Eesti aiandusettevõtete püüdlusi pakkuda kvaliteetset hooajalist toodangut, nii leiab meie kevad-suvisest valikust eelistatult just kohalike aiandite ja puukoolide taimi. Kui oled aiandustootja ning huvitud oma toodete müümisest meie esinduses, kirjuta info@plantarium.ee.

Foto: Ruth Mändma

Kuula ka podcast’i, kus Plantariumi asutaja Kaisa räägib:
– Kuidas sai Jardini Aianduskeskusest Plantarium by Jardin
– Mis on Plantariumi väärtused ja tulevikuvisioon

Kõige kõvema erikohviga kohvik

Plantariumi esinduspoest leiad sa vinge taimepoe, aga mitte ainult, kesk lummavat rohelust peidab end ka eriline kohvik. Meie menüüst leiad Brasiiliast pärit erikohvi (Bricki röstikojast), sest kvaliteet ning lugupidav suhtumine loodusesse ja inimestesse on meie jaoks olulised. Jah, see on kohvigurmaanide lemmikkoht!

Erikohv tähendab:
• teadlikult valitud kohvisorte,
• kohvi teekonna läbipaistvust,
• inimeste ja keskkonna hoidmist,
• loomulikult eriliselt meeldivat kohvi.

Kohvid on siin ekstra särtsakad – kõik valmistatakse vaikimisi topelt espressoga (kui sa just ei soovi teisiti).

Menüüst ei puudu ka aromaatne Chado tee ja Himatcha joogid. Pakume Murimäe veini, Pühaste, Andersoni pruulikoja ja Aparaaditehase õlut ning mitmeid hooaja viljadest inspireeritud kokteile. Pisematele külastajatele on valikus limonaad ja jäätis.

Sündmuste toimumispaik

Plantariumi võõrustab mitmesuguseid sündmusi – alates raamatuesitlustest, lõpetades laheda sünnipäeva peo või kaasahaarava kontserdiga keset rohelust. Kui sind huvitab Plantariumi taimepoe rent, loe siit.

Detailid

Meie kohvitassid on valminud käsitööna Savivalge töökohas keraamiku Urve Konksi soojade käte vahel. Kohvikus on alati hulk lauamänge ja raamatuid, millega end mõnusalt tunda.

Katuseaiandus

Plantarium kujundab igal aastal Aparaaditehase katusele metsiku aia. Unikaalse vaatega katuseaed meelitab ligi hulgaliselt mesilasi ja liblikaid ning rõõmsaid inimesi. Katusel on võimalik korraldada üritusi ning käia isegi saunas. Täpsem info katuseaia kohta on siin.

Foto: Nele Tammeaid

Galerii

Oleme ehitanud vanast Filosoofi tn valvuriputkast galerii. Galeriis eksponeeritud kunstnike töö inspireerib elama looduslähedast elu ning loob võimaluse uuteks kohtumisteks ja ideedeks.

VÕTA ÜHENDUST: